+972 546 895 585 info@tjabodigital.com

תנו לנו להביא לכם הצלחה ברשת

שיווק דיקיטלית בדרך הנכונה

השגת תנועה בפני עצמה אינה מספיקה. אינך יכול להוציא צפיות בדף. ב- Tjabo אנו מתרכזים בקשר איתך עם הלקוחות שנמצאים שם כרגע אך לא מוצאים אותך. אנו משתמשים בשיווק מדיה חברתית, SEO ו- PPC כדי להניע תנועה שאנו יודעים שתמיר, על ידי מיקוד לכוונת חיפוש ולקהלים מפולחים. אנו בונים לך אתר המרתק את המבקרים שלך והופך אותם ללקוחות משלמים. רוצים לדעת יותר?

במה אנחנו הכי טובים

מ- 25 שנה בעסק למדנו דבר או שניים כיצד לקדם בהצלחה עסקים ומותגים. אנו משתמשים בכל הידע הזה כדי לשים אותך בראש רשת המזון.

קידום אורגני

אנו נבצע אופטימיזציה לאתר שלך למונחי החיפוש שלקוחותיך משתמשים בפועל כאשר הם מחפשים מישהו ללמוד ממנו או לעשות עסקים איתו. רכישת תנועה עם התחשבות בהמרות.

שירותי תוכן

המפתח לדירוגים מעולים הוא תוכן נהדר. ניצור תוכן מדהים שיקבל הכרה ובתורו יביא לכם תנועה והמרות.

קידום על האתר עצמו

התוצאות של כל אתר נתון טובות רק כמו הדרך שנבנית. מסיבה זו אנו מתמקדים בבניית האתר שלך בדרך הנכונה מהיסוד.

ייעוץ קידום אורגני

באמצעות ניסוי וטעייה ראינו מה עובד ומה לא. זהו ידע שאנו מביאים לכל פרויקט כדי להעניק לו את ההסתברות המרבית להצלחה.

קידום ממומן

על ידי שימוש בידע העדכני ביותר בתעשייה, יחד עם ניסיון וניסיון של שנים, אנו יוצרים עבורך קמפייני PPC מושלמים המביאים תוצאות ומגדילים את הכנסותיך.

מותם מובייל

מרכז משותף לכל הפעילויות שלנו הוא המושג “נייד ראשון”, בין אם אם זה באמצעות העיצובים שלנו, האופטימיזציות או הקמפיינים שלנו, אנחנו תמיד חושבים על ניידים ראשונים ואז על שולחניים.

אנו ממקסמים את הפוטנציאל ומממשים צמיחה עבור המותג שלך

יצירתיות היא ליבת העיצוב, הקמפיינים והתוכן שאנו יוצרים עבור לקוחותינו. אבל זה מסתמך על נתונים כדי להצליח. אנחנו בודקים הכל, בכל פעם. כל הודעה שאנו שולחים, כל אלמנט עיצובי, כל שורת העתק. תוצאות הניתנות למעקב בונות הכנסות ורווחים. לאחר מכן אנו הופכים את הנתונים למודיעין עסקי בו אנו יכולים להשתמש כדי לחזור על מסרים שיווקיים ועל החלטות עיצוב, כך שאנחנו תמיד משפרים את האינטראקציה שלך עם הלקוחות שלך.

בסופו של דבר הכל על הגדלת המותג שלך והעסק שלך. להגיע מול גלגלי עיניים נוספים ולכידת לבבות ומוחות נוספים. אנו יודעים שהלקוחות המושלמים שלך נמצאים איפשהו. אנו ממליצים לזהות אותם ולמשוך אותם באמצעות רשת חברתית וחיפוש, ולהביא אותם לאתר שמשכנע אותם להמיר את דתם. השאר בידיים שלך!

SEO

SEO / CRO

Website Build

תשובות לשאלותיך

מתי אגיע למקום הראשון בגוגל?

אין שום ערובה שתגיע אי פעם למיקום מספר 1 בגוגל. זה באמת תלוי באיזה אנכי אתה נמצא ואיך נראית התחרות שלך בענף שלך. אנחנו לא יכולים להבטיח מקום מספר 1 – אבל בהחלט נשתדל ככל יכולתנו להביא אותך לשם, ואז להישאר שם!

מה הדבר החשוב ביותר עבור אתר אינטרנט?

אמנם אין דבר אחד שיעשה את ההבדל בפני עצמו, אבל בשיווק דיגיטלי של ימינו אנו אומרים שהתוכן הוא המלך. עם תוכן טוב יותר ומרתק יותר אתה ממקסם את ההסתברות להיראות ולכן גם את הסיכויים להשיג יותר לקוחות.

מדוע אני זקוק לך ברגע שהאתר שלי עלה?

יצירת אתר מצליח לוקח זמן. בניית האתר היא רק הצעד הראשון. לאחר שהאתר קיים עלינו להמשיך ולשפר אותו כל הזמן כדי לוודא שתקבל יותר מבקרים ויותר סיכויים לגייס לקוחות חדשים.

מדוע אני לא נמצא בדף הראשון של Google כאשר האתר שלי פעיל?

מיטוב אורגני למנועי חיפוש הוא בדיוק זה – אורגני. זהו תהליך צמיחה טבעי לאתר שלך בו אנו מגדילים את הרלוונטיות ואת האמון לאורך זמן כדי לוודא שאתרך ממשיך לטפס בסולם הדירוג. אתה יודע מה הם אומרים – מי שמחכה למשהו טוב.

האם SEO באמת עובד?

כן, אם אתה יודע למה לצפות ואתה מציאותי בציפיות האלה. קידום אתרים יעבוד לטווח הארוך בכל הנוגע לוודא כי האתר שלך נראה. זה לא יעבוד אם אתה מצפה לטפס כמו רקטה דרך תוצאות החיפוש. אלה חד קרן. אנחנו לא בעניין של רדיפה אחרי חדי קרן – אנחנו עוסקים בלהביא אותך למקום שאתה שייך, ולהשאיר אותך שם.